• Willa Maja
    Udany wypoczynek
  • Willa Maja
    Komfortowe pokoje

 

1. Rezerwacja jest dokonywana telefonicznie lub mailowo.

2. Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości ok.  30% ogólnej kwoty zamówienia, (nie mniej niż równowartość jednego noclegu ), Wpłacając zadatek, akceptujesz regulamin w całości.

3. Zadatek należy wpłacić w ciągu 3 dni od momentu złożenia rezerwacji telefonicznej lub internetowej.

4. Pozostałą należność za pobyt należy uiścić w dniu przyjazdu.

5. Niestawienie się Gości do godz. 22:00 w dniu przyjazdu bez wcześniejszego powiadomienia jest równoznaczne z rezygnacją z pobytu.

6. Doba hotelowa w Willi Maja rozpoczyna się o godz. 15:00 i kończy o godz. 11:00 w dniu wyjazdu.

7. W przypadku rezygnacji z przyjazdu lub jego skrócenia pieniędzy nie zwracamy.

8. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22:00 do 6:00. Osoby nie zameldowane nie mogą przebywać w obiekcie podczas ciszy nocnej. W przypadku stwierdzenia obecności osób trzecich naliczane będą opłaty - 100zł/doba.

9. Nie bierzemy odpowiedzialności za rzeczy, pojazdy oraz pozostawione w nich mienie.

10. Parking jest bezpłatny, niestrzeżony. Wjazd i parkowanie dozwolone jest wyłącznie w miejscach wyznaczonych przez właściciela.

11. W budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu, kadzidełek, świeczek itp.. Naruszając przepis, należy liczyć się z kosztami nie mniejszymi niż 500 PLN, w skład których wchodzi pokrycie kosztów przestoju pokoju podczas neutralizacji zapachu, poprzez malowanie pomieszczenia, czyszczenie chemiczne m.in. wykładziny, firan, zasłon, materacy itp..

12. Za spowodowane uszkodzenia lub zniszczenia odpowiada sprawca.

13. Osoby naruszające zasady niniejszego regulaminu mogą zostać zobowiązane do opuszczenia budynku bez zwrotu kosztów.

14. Niniejszy regulamin obowiązuje od 1 września 2018r.

15. Obiekt monitorowany. Monitoring prowadzony jest w celu zapewniania bezpieczeństwa, porządku oraz ochrony osób i mienia.

16. Administratorem przetwarzania danych osobowych jest właściciel budynku Willa Maja. RODO jest dostępne u właściciela budynku

17. Zgodnie z Uchwałą Rady Gminy od stycznia 2020r. pobierana jest opłata miejscowa w wysokości 5,40 zł za każdy dzień pobytu od każdej osoby.

18. Zgodnie ze zmianami w przepisach wchodzącymi w życie z dniem 01.01.2020 , uprzejmie informujemy, że od dnia 01.01.2020 r. w celu otrzymania faktury na firmę należy powiadomić nas o tym przy dokonywanej rezerwacji. W przypadku braku stosownej informacji nie będzie możliwości wystawienia faktury na firmę z terminem późniejszym.

19. Nie akceptujemy zwierząt.

Informacje kontaktowe:

Willa "Maja"
ul. Kraszewskiego 126A
33-380 Krynica-Zdrój
tel. +48 570 700 701
e-mail: kontakt@noclegimaja.pl

Nasi partnerzy:

nocowanie

e nocleg

 

Nasza lokalizacja: